Туника црно-сива

-50%

Туника црно-сива

Туника црно-сива

799 ден 399 ден

На залиха

799 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: ZT10


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна долга туника за зимските денови во црно-сива.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Сива, Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Туника црно-сива”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: