Црвена туника за дами

На попуст

Црвена туника за дами

Црвена туника за дами

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

шифра: ZT3
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Црвена туника за дами со впечатлив стил

Достапни големини:
S (38)
M (40)
L (42)
XL (44)

Додатни информации

Боја

Црвена

Број

38, 40, 42, 44

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Црвена туника за дами”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: