Уникатна туника во сина боја

На попуст

Уникатна туника во сина боја

Уникатна туника во сина боја

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

шифра: ZT5
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женска туника, дизајнирана во сина боја.

Достапни големини:
S (38)
M (40)
L (42)
XL (44)

Додатни информации

Боја

Сина

Број

38, 40, 42, 44

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Уникатна туника во сина боја”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: