Сива туника со риги

На попуст

Сива туника со риги

Сива туника со риги

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

шифра: ZT1
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Совршена класика, сива туника со риги

Достапни големини:
S (38)
M (40)
L (42)
XL (44)

Додатни информации

Боја

Сива

Број

38, 40, 42, 44

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сива туника со риги”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: