Туника розе-сина

Туника розе-сина

Туника розе-сина

799 ден

На залиха

799 ден

Достапност: На залиха шифра: ZT9


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна долга туника за зимските денови во розе-сина боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Розева, Сина

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Туника розе-сина”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: