Туника зелено-сива

-50%

Туника зелено-сива

Туника зелено-сива

799 ден 399 ден

Распродадено

799 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: ZT11 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна долга туника за зимските денови во зелено-сива.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Зелена, Сива

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Туника зелено-сива”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: