Туника црна

-53%

Туника црна

Туника црна

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: ZT12


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна долга туника за зимските денови во црна боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Туника црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: