Лежерна дизајнирана туника

На попуст

Лежерна дизајнирана туника

Лежерна дизајнирана туника

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

шифра: ZT8
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Зелена дизајнирана туника за лежерен изглед

Достапни големини:
S (38)
M (40)
L (42)

Додатни информации

Број

38, 40, 42

Боја

Зелена

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лежерна дизајнирана туника”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: