Рена златен

-43%

Рена златен

Рена златен

700 ден 399 ден

Распродадено

700 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: RA4 Извести ме кога ќе пристигне


Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски ранец Рена златен

Димензии:

должина: 28цм
висина: 32цм
ширина: 18цм

Додатни информации

Боја

Златна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Рена златен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: