Мона розев

-57%

Мона розев

Мона розев

700 ден 300 ден

Распродадено

700 ден 300 ден

Достапност: Распродадено шифра: RA3 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски ранец Мона розев

Димензии:

должина: 28цм
висина: 32цм
ширина: 18цм

Додатни информации

Боја

Розева

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мона розев”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: