Моана бордо

-43%

Моана бордо

Моана бордо

700 ден 399 ден

На залиха

700 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: RA10


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски ранец Моана бордо

Димензии:

должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Бордо

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Моана бордо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: