Меи маслинаст

-43%

Меи маслинаст

Меи маслинаст

700 ден 399 ден

Распродадено

700 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: RA7 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски ранец Меи маслинаст

Димензии:

должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Зелена

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Меи маслинаст”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: