Лина бордо

-43%

Лина бордо

Лина бордо

700 ден 399 ден

На залиха

700 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: RA1
Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски ранец Лина бордо

Димензии:

должина: 28цм
висина: 32цм
ширина: 18цм

Додатни информации

Боја

Бордо

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лина бордо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: