Лина бордо + паричник/ремен

-70%

Лина бордо + паричник/ремен

Лина бордо + паричник/ремен

698 ден 347 ден

На залиха

698 ден 347 ден

700 ден 399 ден
450 ден 299 ден

На залиха  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Женски ранец Лина бордо

Димензии:

должина: 28цм
висина: 32цм
ширина: 18цм


Женски паричник/ремен шарена боја.

Вашите пари и телефон нека бидат лесно достапни.

Должина:
104цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лина бордо + паричник/ремен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: