Рена златен + паричник/ремен

-75%

Рена златен + паричник/ремен

Рена златен + паричник/ремен

638 ден 287 ден

Распродадено

638 ден 287 ден

700 ден 399 ден

Распродадено

  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Женски ранец Рена златен

Димензии:

должина: 28цм
висина: 32цм
ширина: 18цм

Женски паричник/ремен бело-сивa боја.

Вашите пари и телефон нека бидат лесно достапни.

Должина:
104цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Рена златен + паричник/ремен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: