Паричник на каиш шарен

-34%

Паричник на каиш шарен

Паричник на каиш шарен

450 ден 299 ден

На залиха

450 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: ZP4
Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски паричник/каиш шарена боја.

Вашите пари и телефон нека бидат лесно достапни.

Должина:
104цм

Додатни информации

Боја

Крем, Портокалова, Розева, Сива, Сина, Црвена

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Паричник на каиш шарен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: