Паричник на каиш црн

-34%

Паричник на каиш црн

Паричник на каиш црн

450 ден 299 ден

На залиха

450 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: ZP7


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски паричник/каиш црна боја.

Вашите пари и телефон нека бидат лесно достапни.

Должина

Додатни информации

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Паричник на каиш црн”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: