Паричник на каиш бело-сив

-47%

Паричник на каиш бело-сив

Паричник на каиш бело-сив

450 ден 239 ден

На залиха

450 ден 239 ден

Достапност: На залиха шифра: ZP5
Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски паричник/каиш бело-сивa боја.

Вашите пари и телефон нека бидат лесно достапни.

Должина:
104цм

Додатни информации

Боја

Бела, Сива

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Паричник на каиш бело-сив”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: