Црни, комфортни панталони за вечерен изглед

На попуст

Црни, комфортни панталони за вечерен изглед

Црни, комфортни панталони за вечерен изглед

700 ден 299 ден

На залиха

700 ден 299 ден

шифра: ZPL2
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобни панталони со женствен крој и ремен кој се врзува во панделка

Достапни големини:
S (36)
M (38)
L (40)
XL (42)

Додатни информации

Боја

Црна

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Црни, комфортни панталони за вечерен изглед”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: