Безвременска класика, бордо панталони со риги

На попуст

Безвременска класика, бордо панталони со риги

Безвременска класика, бордо панталони со риги

700 ден 299 ден

На залиха

700 ден 299 ден

шифра: ZPL4
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Елегантни бордо панталони на риги со висок струк и ремен кој се врзува во панделка

Достапни големини:
38, 40, 42, 44, 46, 48

Додатни информации

Боја

Црвена

Број

38, 40, 42, 44, 46, 48

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Безвременска класика, бордо панталони со риги”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: