Розеви женствени панталони со ремен

На попуст

Розеви женствени панталони со ремен

Розеви женствени панталони со ремен

750 ден 299 ден

На залиха

750 ден 299 ден

шифра: ZPL7
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Светло-розови панталони на риги и ремен кој се врзува во панделка

Достапни големини:
S (36)
M (38)
L (40)
XL (42)

Додатни информации

Боја

Розева

Број

36, 38, 40, 42

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Розеви женствени панталони со ремен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: