Стилски дизајнирани бели панталони

На попуст

Стилски дизајнирани бели панталони

Стилски дизајнирани бели панталони

750 ден 299 ден

На залиха

750 ден 299 ден

шифра: ZPL5
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Бели панталони со лента на рабовите

Достапни големини:
36, 38, 40, 42, 44, 46

Додатни информации

Боја

Бела

Број

36, 38, 40, 42, 44, 46

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Стилски дизајнирани бели панталони”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: