Елегантна бела маичка со риги

На попуст

Елегантна бела маичка со риги

Елегантна бела маичка со риги

450 ден 399 ден

На залиха

450 ден 399 ден

шифра: ZM1
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женска елегантна маичка во бела боја со риги.

Достапни големини:
S (36)
M(38)
L (40)

Додатни информации

Боја

Бела

Големина

L (40), M (38), S (36)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Елегантна бела маичка со риги”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: