Koшула црвено/бела дизајнирана

На попуст

Koшула црвено/бела дизајнирана

Koшула црвено/бела дизајнирана

700 ден 299 ден

На залиха

700 ден 299 ден

шифра: ZKS5
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна бела кошула со црвени вертикални линии.

Достапни големини:
S (36)
M (38)
L (40)
XL (42)

Додатни информации

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Боја

Бела, Црвена

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Koшула црвено/бела дизајнирана”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: