Тренди модерна долга кошула

На попуст

Тренди модерна долга кошула

Тренди модерна долга кошула

700 ден 399 ден

На залиха

700 ден 399 ден

шифра: ZKS2
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Тренди, а лежерен изглед за ова лето / есен

Достапни големини:
S (38)
M (40)
L (42)
XL (44)

Додатни информации

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Боја

Праска

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тренди модерна долга кошула”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: