Слатка и привлечна, розева кошула

На попуст

Слатка и привлечна, розева кошула

Слатка и привлечна, розева кошула

700 ден 399 ден

На залиха

700 ден 399 ден

шифра: ZKS3
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Модерна долга кошула во розова боја.

Достапни големини:
S (36)
M (38)
L (40)
XL (42)

Додатни информации

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Боја

Розева

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Слатка и привлечна, розева кошула”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: