Лелеава бела кошула за секој ден

На попуст

Лелеава бела кошула за секој ден

Лелеава бела кошула за секој ден

700 ден 399 ден

На залиха

700 ден 399 ден

шифра: ZKS1
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женска кошула, дизајнирана во бела боја.

Достапни големини:
S (36)
M (38)
L (40)
XL (42)

Додатни информации

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Боја

Бела

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лелеава бела кошула за секој ден”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: