Класичен црн комбинезон на риги

На попуст

Класичен црн комбинезон на риги

Класичен црн комбинезон на риги

1,200 ден 399 ден

На залиха

1,200 ден 399 ден

шифра: KO3
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Класичен црн комбинезон на риги со ремен што се врзува во панделка

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Црна

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Класичен црн комбинезон на риги”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: