Едноделен комбинизон со риги за секоја пригода

На попуст

Едноделен комбинизон со риги за секоја пригода

Едноделен комбинизон со риги за секоја пригода

1,200 ден 399 ден

Распродадено

1,200 ден 399 ден

Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Елегантен и модерен комбинезон на риги во сива боја

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)

Додатни информации

Боја

Сива

Големина

L (40), M (38), S (36)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Едноделен комбинизон со риги за секоја пригода”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: