Шармантно розев едноделен комбинизон

На попуст

Шармантно розев едноделен комбинизон

Шармантно розев едноделен комбинизон

1,200 ден 399 ден

На залиха

1,200 ден 399 ден

шифра: KO5
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Светло-розов комбинезон со отворен грб

Достапна големина:
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Розева

Големина

L (40), M (38), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Шармантно розев едноделен комбинизон”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: