Шик деколтиран комбинизон

На попуст

Шик деколтиран комбинизон

Шик деколтиран комбинизон

1,200 ден 399 ден

На залиха

1,200 ден 399 ден

шифра: KO4
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Лежерен комбинезон на риги во интензивни бои за храбри дами

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)

Додатни информации

Боја

Бела, Бордо, Жолта, Црна

Големина

L (40), M (38), S (36)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Шик деколтиран комбинизон”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: