Едноделен комбинизон со риги, во бела боја

На попуст

Едноделен комбинизон со риги, во бела боја

Едноделен комбинизон со риги, во бела боја

1,200 ден 399 ден

Распродадено

1,200 ден 399 ден

Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Елегантен и модерен комбинезон на риги во бела боја

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)

Додатни информации

Боја

Бела

Големина

L (40), M (38), S (36)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Едноделен комбинизон со риги, во бела боја”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: