Бел комбинезон со отворен грб

На попуст

Бел комбинезон со отворен грб

Бел комбинезон со отворен грб

1,200 ден 399 ден

На залиха

1,200 ден 399 ден

шифра: KO7
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Совршено бел едноделен комбинизон со широки ногавици

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Бела

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бел комбинезон со отворен грб”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: