Дводелен комплет со риги во сива боја

На попуст

Дводелен комплет со риги во сива боја

Дводелен комплет со риги во сива боја

850 ден 299 ден

На залиха

850 ден 299 ден

шифра: KO9
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски комплет дводелен, во црна боја на риги.

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Бела

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дводелен комплет со риги во сива боја”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: