Дводелен комплет со риги во црвена боја

На попуст

Дводелен комплет со риги во црвена боја

Дводелен комплет со риги во црвена боја

850 ден 299 ден

На залиха

850 ден 299 ден

шифра: KO10
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски комплет дводелен, во црвена боја на риги.

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Црвена

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дводелен комплет со риги во црвена боја”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: