Дводелен комплет со риги во сина боја

На попуст

Дводелен комплет со риги во сина боја

Дводелен комплет со риги во сина боја

850 ден 299 ден

На залиха

850 ден 299 ден

шифра: KO11
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски комплет дводелен, во сина боја на риги.

Достапна големина:
M (38 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Сина

Големина

M (38), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дводелен комплет со риги во сина боја”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: