Дводелен комплет со риги во зелена боја

На попуст

Дводелен комплет со риги во зелена боја

Дводелен комплет со риги во зелена боја

850 ден 299 ден

На залиха

850 ден 299 ден

шифра: KO12
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски комплет дводелен, во зелена боја на риги.

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Зелена

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дводелен комплет со риги во зелена боја”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: