Дводелен комплет со риги во жолта боја

На попуст

Дводелен комплет со риги во жолта боја

Дводелен комплет со риги во жолта боја

850 ден 299 ден

На залиха

850 ден 299 ден

шифра: KO8
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски комплет дводелен, во жолта боја на риги.

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Жолта

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дводелен комплет со риги во жолта боја”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: