Каиш црн велур

-43%

Каиш црн велур

Каиш црн велур

350 ден 199 ден

На залиха

350 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: ZK3


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски каиш црна боја, велур.

Голема тока златна боја.

Должина:
111цм

Додатни информации

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Каиш црн велур”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: