Каиш крем скај

-43%

Каиш крем скај

Каиш крем скај

350 ден 199 ден

На залиха

350 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: ZK2


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женски каиш крем боја, изработен од скај.

Мала тока златна боја.

Должина:
99цм

Додатни информации

Боја

Крем

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Каиш крем скај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: