Тегет фустан со долги ракави

Тегет фустан со долги ракави

Тегет фустан со долги ракави

1,000 ден

На залиха

1,000 ден

шифра: ZF12
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Тегет фустан со долги ракави и цветен дезен

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Сина

Тип на фустан

Краток фустан

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тегет фустан со долги ракави”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: