Краток винтиџ фустан окер боја

Краток винтиџ фустан окер боја

Краток винтиџ фустан окер боја

850 ден

На залиха

850 ден

шифра: ZF17
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Краток винтиџ фустан со карнери во окер боја

Достапна големина:
S (38 број)
M (40 број)
L (42 број)
XL (44 број)

Додатни информации

Боја

Жолта

Тип на фустан

Краток фустан

Број

38, 40, 42, 44

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Краток винтиџ фустан окер боја”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: