Фустан-кошула со долги ракави

Фустан-кошула со долги ракави

Фустан-кошула со долги ракави

1,000 ден

Распродадено

1,000 ден

Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Фустан-кошула со долги ракави и впечатлив дезен

Достапна големина:
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)
XXL (44 број)

Додатни информации

Боја

Бела, Зелена, Сива, Сина, Црвена

Тип на фустан

Краток фустан

Големина

L (40), M (38), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Фустан-кошула со долги ракави”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: