Фустан шик дезен

Фустан шик дезен

Фустан шик дезен

1,000 ден

На залиха

1,000 ден

шифра: ZF11
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Фустан-кошула со несекојдневен шик дезен

Достапна големина:
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)
XXL (44 број)
3XL (46 број)

Додатни информации

Боја

Жолта, Зелена, Златна, Сина

Тип на фустан

Краток фустан

Големина

3XL (46), L (40), M (38), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Фустан шик дезен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: