Црн коктел-фустан

Црн коктел-фустан

Црн коктел-фустан

750 ден

Распродадено

750 ден

Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Црн коктел-фустан со бели точки и ремен со тока

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)
XXL (44 број)

Додатни информации

Боја

Црна

Тип на фустан

Краток фустан

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Црн коктел-фустан”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: