Модерен секојдневен фустан црвен

Модерен секојдневен фустан црвен

Модерен секојдневен фустан црвен

750 ден

На залиха

750 ден

шифра: ZF6
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Модерен секојдневен фустан на риги (црвено-бел)

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Црвена

Тип на фустан

Краток фустан

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Модерен секојдневен фустан црвен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: