Тренди црвен фустан

Тренди црвен фустан

Тренди црвен фустан

750 ден

На залиха

750 ден

шифра: ZF7
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Тренди црвен фустан со точкаст принт, во црна боја

Достапна големина:
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)
XXL (44 број)

Додатни информации

Боја

Црвена

Тип на фустан

Краток фустан

Големина

L (40), M (38), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тренди црвен фустан”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: