Удобен краток фустан

Удобен краток фустан

Удобен краток фустан

850 ден

На залиха

850 ден

шифра: ZF21
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобен краток фустан со долги ракави во маслинеста боја

Достапна големина:
S (38 број)
M (40 број)
L (42 број)
XL (44 број)

Додатни информации

Боја

Зелена

Тип на фустан

Краток фустан

Број

38, 40, 42, 44

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Удобен краток фустан”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: