Лежерен фустан-кошула со ремен

Лежерен фустан-кошула со ремен

Лежерен фустан-кошула со ремен

1,000 ден

На залиха

1,000 ден

шифра: ZH1
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Лежерен фустан-кошула со ремен кој се врзува во панделка во маслинеста боја

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)

Додатни информации

Боја

Зелена

Големина

L (40), M (38), S (36)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лежерен фустан-кошула со ремен”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: