Краток коктел-фустан

Краток коктел-фустан

Краток коктел-фустан

1,000 ден

На залиха

1,000 ден

шифра: ZH2
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Краток коктел-фустан со цветен дезен

Достапна големина:
S (36 број)
M (38 број)
L (40 број)
XL (42 број)

Додатни информации

Боја

Зелена, Црна

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Краток коктел-фустан”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: